BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirmą kartą šią vasarą išėjau į savo kiemo krepšinio aikštelę, pakabinau tinklelį ant krepšinio lanko. Su savimi pasiėmiau vaiką, kuris jau po kelių minučių mėtymo į krepšį parvirto ant aikštelės pakraštyje besimėtančių stiklų… Juokinga tikrai nebuvo, todėl teko krepšinį atidėti bent iki rytojaus. Išėjęs ryte iš aikštelės ir jos prieigų išnešiau penkis šiukšlių maišus ir akyse iškart prašviesėjo. Namų valdoms šitą aikštelę tvarkyti nepriklauso, todėl tvarko ją žmonės patys. Todėl mano pasiūlymas būtų - prižiūrėkime savo kiemo žaidimų aikšteles ir nestatykime jose automobilių, tada gal nubus daužomi ten pastatytų automobilių langai, užpuldinėjami praeiviai nes jaunimas bus užsiėmęs krepšiniu. Žinau, kad tai nespręs jaunimo užimtumo problemų iš esmės, bet jei nors vienam vaikui jūsų kieme pagelbės atitrūkti nuo alaus gėrimo, šlaistimosi garvėse su ne kokios reputacijos bendraamžiais, bus verta.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Krepšinio aikštelės kieme - pavojingos!”
  1. Ugnius rašė:

    Išvis labai liūdna situacija kiemo krepšinio aikštelėse dabar. Seniau bent jau patys kai dar buvom paaugliai pasirūpindavome savo aikštele. Šiuo metu aikštelės apleistos, net tų pačių žaidžiančiųjų krepšinį juose praktiškai nebėra. Matomai persikėlė į virtualų krepšinį… :)

  2. Mūsų laikais mes patys vaikai,jaunimas prižiūrėdavom krepšinio,futbolo aikšteles,juos net patys pasistatydavome.Atkreipkite dėmesį į tai kiek jaunimo dabar lanko kūno kultūros pamokas.Daugiau kaip pusė jaunimo pasidaro atleidimus ir nedalyvauja tose pamokose,o ką kalbėti apie kiemo aikšteles?Jos paprasčiausiai per laiką išnyks.Mano manymu jaunimas nėra suinteresuotas praleisti laiką aikštelėse.Kiek teko kalbėtis,jie mieliau renkasi laisvalaikį prie kompiuterio.

  3. Naglis rašė:

    Gaila, bet tendencija tikrai ne kokia su jaunimo sportavimu. Bet jei tos aiksteles bus apleistos, tai tuo labiau niekas jose nesportuos. Reikia jas padaryti patraukliomis.

Komentuokite