BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Teorinių žinių krepšinio vadybininkui galima įgyti studijuojant Lietuvos kūno kultūros akademijoje, bet įstoti ten lengva nebus - ši specialybė ten populiariausia tarp stojančių studentų. O ir matematikos egzaminas stojant (kažkodėl:) - svarbiausias…nors pinigus skaičiuoti mes mokame ir be aukštosios matematikos studijų:)

Kokie kiti keliai? Prieš kelis metus buvo dviejų dienų kursai sporto vadybininkams, kuriuos organizavo Lietuvos krepšinio federacija. Bet kaip suprantu, populiarumo jie nesulaukė, nes dabar, deja nebevyksta… Galima mokytis naudojant anglų kalbą interneto platumose, nes lietuviškai informacijos šia tema praktiškai nėra. Arba įkurti savo krepšinio klubą ir vadybos paslapčių mokytis praktiškai, ką aš šiuo metu ir darau. Todėl natūralu, kad iškyla klausimas - teorinės žinios LKKA ar praktinės dirbant klube, yra naudingesnės?

Pasimokyti krepšinio vadybininko mokamose kursuose galima šioje svetainėje:

http://www.sportsmanagementworldwide.com/courses/basketball-scouting

Beje, Lietuvos sporto federacijų sąjunga bendradarbiaudama su VšĮ Europos socialinio fondo agentūra ir Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija vykdo projektą “Sporto vadybininkų ir sporto organizacijų vadovų gebėjimų ir kompetencijų tobulinimas”.  Šiuo projektu siekiama didinti sporto vadybininkų prisitaikymą prie kintančių socialinių ir ekonominių tendencijų todėl ypatingai atidžiai buvo parinktos mokymų kryptys atsižvelgiant į šiandieninius sporto organizacijų prioritetus.
Projekto metu vieno darbuotojo mokymams iš Europos socialinio fondo bus skirta kiek daugiau nei 5000 Lt. projekto lėšų.
Mokymai yra nemokami. Jokie mokesčiai už dalyvavimą mokyme, dalomąją medžiagą ir maitinimą mokymų metu nebus renkami. Remiantis Europos socialinio fondo agentūros išaiškinimu tinkamoms tikslinėms grupėms priskirtini tik Lietuvos sporto federacijų sąjungos atstovaujamų viešojo sektoriaus institucijų bei įstaigų darbuotojai dirbantys pagal darbo sutartį. Daugiau informacijos apie šios federacijos vykdomus projektus galima rasti svetainėje: http://www.lsfs.lt/

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite