BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Suprantu krepšinio mokyklų rūpestį jas baigiančių geriausių auklėtinių tolimesne karjera, nes tikisi gauti už juos piniginę kompensaciją. Tačiau, ką daryti tiems jaunuoliams, kurie nebuvo lyderiai savo komandoje, tačiau dar turi potencialo tobulėti ir netgi aplenkti buvusius lyderius?

Lietuvos krepšinyje yra spraga, apie kurią jau senokai kalbama - tai laikotarpis tarp jaunių ir suaugusiųjų sporto. Kiti sportininkai galbūt atsiskleistų po metų ar kitų, tačiau nepatekęs į savo amžiaus rinktinę baigdamas sporto mokyklą jaunuolis tiesiog dingsta iš akiračio. Krepšininkas baigia sporto mokyklą ir tarsi pakimba ore. Jis - dar ne profesionalas. Jei nepatenka į gera komandą, pas gerą trenerį, jis negali normaliai tobulėti.  Gal šioje vietoje ir turėtų pasireikšti krepšinio mokyklų direktorių įtaka bei vadybiniai sugebėjimai surandant jiems tinkančią krepšinio komandą? Nes šiuo metu susidariusi paradoksali situacija, kai daug metų investavę mokesčių mokėtojų pinigus į krepšininko paruošimą - krepšinio mokykla paprasčiausiai jį išmeta į gatvę… Aš suprasčiausiai jei tai darytų privačios mokyklos, kurios investuoja savo, vaikų tėvų ir rėmėjų lėšas, tačiau gal valstybės išlaikomos įstaigos turėtų elgtis atsakingiau?

Kaip manote jūs reikėtų spręsti šią situaciją?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Ar turėtų rūpintis krepšinio mokyklos išugdytais auklėtiniais?”
 1. Vilmis rašė:

  Pateik pavyzdziu tokiu zaideju ? Kurie butu palikti ar ismesti..

 2. Daugelis didmiesciu treneriu mato tik prie savo nosies,ne veltui beveik visi didieji Lietuvos zaidejai kile is provincijos,kur ir zmones labiau atsidave isugdytiems vaikams ir labiau treneriams rupi ju ateitis.

 3. Danas rašė:

  Tokių žaidėjų, kurie buvo užmiršti, tikrai ne vienas. Tas pats Mindaugas Girdžiūnas prieš du metus netiko net NKL komandai, žaidė “Tekodoje” RKL, o po pusantro sezono pakvietė į “Neptūną”. Tai gerai, kad nemetė sporto ir turėjo kur tobulėti po krepšinio mokyklos.

 4. scuby rašė:

  Krepsinio mokyklos neturi rupintis savo aukletiniais po krepsinio mokyklos baigimo.vienareiksmiskai!!!!!
  Naturali atranka ir asmenine kova uz vieta yvairiose komandose.
  Zinoma privacios iniaciatyvos deka galima kurti klubus, kurie rupintusi aukletiniais po mokyklos,taciau tai neturi but savivaldybiu lesos.
  Jei zaidejas bus motyvuotas niekas jo nepamirs ir savo tikslo jis sieks pats,nes ir sunkiausi vartai ilgai y juos beldziant atsidaro.
  Visai kita kalba apie Klaipedos krepsinio perspektyvas.Pagal vystymosi strategija mes esame 5-6 miestas lietuvoje,nes krepsinio strategija tarp miesto komandu pgailetina.Kiekvienas puciame y skirtingas dudas.Kai laivites klubas prase Katelyno paskolinti Girdziuna ir dar kelis zaidejus,jis nesutiko-tad kokia cia klaipedos krepsio piramide???
  Teko girdeti,kad buriamas naujas klubas ,lyg atsvara neptunui,tikiuosi ,kad tai privers esamus “vadybininkus”sujudeti,ir pamastyti apie savo veikiama darba.Tikiu ,kad po10-15 metu turesime BC kluba kuris kovos del 3-4 vietos bent LKL.

 5. klaipedietis rašė:

  O kodel Tekoda turejo skolinti Girdziuna Laivitei, jei jau jis jau atitinka Neptuno lygi ir jie jau turejo 3 atakuojancius gynejus? Be to, Tekoda nera itraukta i Klaipedos krepsinio piramide, todel jie niekam nieko duoti neprivalo kaip suprantu ar ne? Beje Girdziuna Neptunui vistik atidave sezono viduryje.

 6. klaipedietis rašė:

  Beje, kaip jus isivaizduojate galetu zaidejas tobuleti, nesitreniruodamas su jokia komanda? Vasara turetu lauko aikstelese?:) viska palikti konkurencijai tikrai ne ‘valstybiskas” ir trumparegiskas poziuris manau.

 7. scuby rašė:

  mielas Klaipedieti, laivites komanda girdziuna kviete nuo sezono pradzios,bet deja…. antra-tekodos komanda garsiai kalba,kad priklauso krepsinio piramidei(arba jie tai tik ysiaizduoja,nes girdziunas juk pateko y neptuna).perspektyvus zaidejai ir mastantys ne trumparegiskai visada ras kur ir su kuom treniruotis ir tobuleti

 8. Algis rašė:

  Jei nėra jokios “piramides” sutarties su Tekoda, jie ir yra laisvi daryti ką nori, ar ne taip? Klaipėdoje visi daro ką nori, nors kiti ir pasirašę tą sutartį:)

Komentuokite